0% egyezés az állásra
Feladva: 11 napja

C# fejlesztő

Debrecen Hsa Kft.

Partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Ami a feladatod lesz

  • Új szoftverfejlesztések kapcsolatos tervezési és elemzési feladatok ellátása
  • Nemzetközi csapatban történő fejlesztés, összehangolt munkavégzés angol nyelve
  • Rendszeranalízisek végzése, programozási feladatok ellátása
  • Meglévő programok revíziójának, javításának, kiterjesztésének irányítása a hatékonyság növelése, az új követelményekhez való alkalmazkodás céljából
  • Kódírás, programkódok dokumentálása és adatszolgáltatás a szoftverhez tartozó egyéb dokumentumok frissítése céljából
  • Kódok minőségbiztosításához kötődő feladatok ellátása.

Amiben jónak kell lenned

  • Szakirányú végzettség, legalább BSc diploma
  • Pályakezdők és szakmai tapasztalattal (2-4 év) rendelkezők jelentkezését várjuk
  • Az alábbi területeken való jártasság: programnyelvek: C# vagy C, SQL, Javascript
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Képes és szeret csapatban dolgozni.

Előny, ha jó vagy benne

  • .Net technológiák, WPF, J2EE, C++ ismerete előnyt jelent

A listaoldalon megadott tulajdonságok mentésre kerülnek a profilba az állásra jelentkezéssel!